Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności
Aktualności
Rachunek VAT czyli Mechanizm Podzielonej Płatności (Split Payment) PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

z dniem 01 lipca 2018 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r. poz.62) wprowadzająca Mechanizm Podzielonej Płatności (ang. Split Payment). Ustawa ta nakłada na banki m.in. obowiązek założenia do 30 czerwca 2018 r. każdemu Klientowi posiadającemu rachunek rozliczeniowy, nowego rodzaju rachunku bankowego tzw. rachunku VAT.

Czytaj całość…
 
Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Raciborzu i 50 letni rekord zatrudnienia w Banku! PDF Drukuj

11 czerwca 2018 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Raciborzu. W sprawozdaniu finansowym zaprezentowanym w trakcie obrad zwrócono uwagę, że rok 2017 to kolejny rok stabilnego rozwoju Banku mierzonego wielkością sumy bilansowej, bezpiecznym poziomem łącznego współczynnika kapitałowego i zwiększonymi kapitałami własnymi.

Image 

Czytaj całość…
 
KOMUNIKAT- Zmiana bankowości elektronicznej PDF Drukuj

Informujemy, iż Klienci korzystający z dotychczasowego Systemu Bankowości Internetowej (SBI lub CUI) w Banku Spółdzielczym w Raciborzu najpóźniej w terminie do dnia 15 sierpnia 2018r.  powinni zgłosić się do Banku celem bezpłatnej wymiany środków dostępu do Bankowości Internetowej.

Po tym terminie dostęp do dotychczasowego Systemu Bankowości Internetowej będzie nieaktywny.

Image 

Czytaj całość…
 
RODO - bezpieczeństwo danych osobowych PDF Drukuj
25 maja 2018 roku wejdzie w życie nowe Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych.
Najważniejszym celem RODO jest wzmocnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych, które są gromadzone i przetwarzane przez firmy oraz instytucje prowadzące działalność na terenie Unii Europejskiej.
Popieramy wszystkie działania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych, transparentności w procesach przetwarzania danych, a także podnoszenie świadomości w tym zakresie.
 
Czytaj całość…
 
Eko-Wystawa z udziałem Banku Spółdzielczego w Raciborzu PDF Drukuj

Eko-Wystawa to największe wydarzenie ekologiczne regionu, dlatego też nie mogło zabraknąć Banku Spółdzielczego w Raciborzu ze swoja ofertą kredytu Pro-Eko.

Image

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 162
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie SBI

Zakupy-Planet Plus

   

Imieniny

19 Czerwca 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Borzysław, Gerwazy,
Julianna, Odo,
Protazy, Sylweriusz
Do końca roku zostało 196 dni.

TalentowiSKO

JPK_VAT

e- Składka ZUS© 2018 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem