Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Konto Przyjazne czyli Podstawowy Rachunek Płatniczy PDF Drukuj
Image
 
Podstawowy Rachunek Płatniczy to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w złotych polskich przeznaczony dla Klientów indywidualnych nieposiadających rachunku w żadnym banku czy SKOK.

Czytaj całość…
 
KOMUNIKAT- Zmiana bankowości elektronicznej PDF Drukuj

Informujemy, iż Klienci korzystający z dotychczasowego Systemu Bankowości Internetowej (SBI lub CUI) w Banku Spółdzielczym w Raciborzu najpóźniej w terminie do dnia 15 sierpnia 2018r.  powinni zgłosić się do Banku celem bezpłatnej wymiany środków dostępu do Bankowości Internetowej.

Po tym terminie dostęp do dotychczasowego Systemu Bankowości Internetowej będzie nieaktywny.

Image 

Czytaj całość…
 
Mechanizm Podzielonej Płatności MPP (Split Payment) PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), Bank Spółdzielczy w Raciborzu dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN otworzył rachunek VAT.
Zgodnie z w/w Ustawą, otwarcie i prowadzenie rachunku VAT nie wymaga podpisania odrębnej umowy lub Aneksu do umowy. Ponadto informujemy, że z tytułu otwarcia i prowadzenia rachunku Vat, Bank nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji.
Numer NRB otwartego rachunku VAT oraz zasady i terminy informowania Klienta o saldzie rachunku VAT są dostępne w systemie bankowości elektronicznej eBO oraz w placówkach Banku.

Czytaj całość…
 
SP nr 3 w Raciborzu kolejny raz w gronie najlepszych PDF Drukuj
20.06.2018
Szkoła Podstawowa nr 3 w Raciborzu, prowadząca SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Raciborzu,  zajęła II miejsce w regionie katowickim w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc” dla klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Wygrała tym samym nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł oraz uzyskała dofinansowanie w wysokości 500 zł na cel na który zbierała pieniądze w ramach konkursu.
 
Image 
Czytaj całość…
 
Uczniowie ze szkoły w Mszanie na lekcji w Banku PDF Drukuj

18.06.2018

W dniu 18.06.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Mszanie z oddziałami gimnazjalnymi (klasa V podstawówki oraz  II i III gimnazjum) uczestniczyli w lekcji bankowości zorganizowanej przez Bank Spółdzielczy w Raciborzu.

Image 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 189
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne© 2020 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem