Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Konkurs TalentowiSKO roztrzygnięty PDF Drukuj

To już trzeci raz z rzędu jak laureatem  ogólnopolskiego konkursu  edukacyjnego TalentowiSKO  zostaje uczeń szkoły ponadgimnazjalnej pod patronatem Banku Spółdzielczego w Raciborzu.

Tegorocznym zdobywcą II miejsca na szczeblu regionalnym (wojewódzkim) został Grzegorz Swoboda uczęszczający do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu (Ekonomik). Jego biznes plan na uruchomienie sklepu zajmującego się sprzedażą gier planszowych oraz wszelkich akcesoriów potrzebnych do poszerzenia kolekcji, został zauważony i doceniony.

Image


Czytaj całość…
 
Wyborcze podsumowanie działalności Banku Spółdzielczego w Raciborzu za rok 2015 PDF Drukuj
30 maja 2015 r., w Hotelu „Racibor”, odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Raciborzu, w którym uczestniczyli Przedstawiciele członków wybrani na Zebraniach Grup Członkowskich. Zebraniu przewodniczyła Pani Jolanta Wojtanowicz, natomiast na sekretarza wybrano Panią Irenę Thym. Posiedzenie odbyło się przy frekwencji wynoszącej 85% i przebiegało zgodnie z przyjętym porządkiem obrad. 
 
Image
Czytaj całość…
 
Gimnazjaliści na lekcji bankowości w praktyce PDF Drukuj

W ostatnich dniach Bank Spółdzielczy w Raciborzu miał okazję dwukrotnie gościć uczniów  II klas Gimnazjum z Oddziałów Dwujęzycznych w ZSO nr 1 w Raciborzu, na lekcji bankowości w praktyce. Wizyta w banku odbyła się w ramach przedmiotu WOS.

Image

Czytaj całość…
 
Informacja dla Klientów - zmiana sposobu dystrybucji kart płatniczych. PDF Drukuj
Zgodnie z oczekiwaniami Klientów informujemy,iż od 6 czerwca 2016 r. karty płatnicze będą dostarczane do Klientów pocztą na ostatni podany w Banku adres korespondencyjny, a nie jak dotychczas, odbierane w placówkach Banków.
Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać w naszych placówkach.

 
Bank na Eko-Wystawie w Pietrowicach Wielkich PDF Drukuj
 W dniach 7 i 8 maja na terenie Centrum Społeczno-Kulturalnego w Pietrowicach Wielkich odbyła się Eko-Wystawa "Ogród, systemy grzewcze, wnętrza". Tegoroczna wystawa to już 16. edycja tej imprezy.
 
Image
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 34 - 44 z 139
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie SBI

Imieniny

22 Września 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Joachim, Joachima,
Maurycy, Prosimir,
Tomasz
Do końca roku zostało 101 dni.

TalentowiSKO© 2017 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem