Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Bank wsparł akcję Szlachetna Paczka PDF Drukuj
7.12.2017
Przed nami weekend cudów, czyli finał XVII edycji SZLACHETNEJ PACZKI.
„Szlachetna Paczka” po raz kolejny połączyła nasz zespół bankowców i wspólnie pomogliśmy samotnej osobie - Pani Marii. Tym razem wybraliśmy potrzebującego z terenu działania jednego z naszych oddziałów tj. Kietrza.
 
Image
Czytaj całość…
 
Bank Spółdzielczy w Raciborzu przekazał informację dla przyszłych pokoleń PDF Drukuj
13.11.2017
11 listopada 2017 r. o godz.13.00 u zbiegu ulic Bankowej i Długiej w Raciborzu miało miejsce unikatowe wydarzenie wieńczące zakończenie obchodów jubileuszu 800-lecia praw miejskich Raciborza. Tego dnia w obecności przedstawicieli Sejmu i Senatu, władz rządowych, miejskich i powiatu, przedstawicieli raciborskich firm i instytucji oraz zgromadzonych raciborzan, zakopano „Kapsułę czasu” na 50 lat.
 
Image
Czytaj całość…
 
JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców od 2018 r. PDF Drukuj

 17.10.2017

 Image

Od 1 stycznia 2018 r.:

  •  podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K,  będą mieć obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT,
  • swój rejestr sprzedaży i zakupów VAT będą przesyłać do resortu finansów jako Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT).
Czytaj całość…
 
"Latino Dance Charytatywnie" z udziałem Banku Spółdzielczego w Raciborzu PDF Drukuj
 16.10.2017
W sobotę 14 października w Arenie Rafako w Raciborzu odbyła się charytatywna impreza „Latino Dance Charytatywnie dla Mateusza”. Inicjatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 3 w Raciborzu, a patronował jej m.in. Bank Spółdzielczy w Raciborzu, który przekazał środki finansowe na leczenie dziecka oraz gadżety wykorzystane w tej akcji. Na co dzień szkoła prowadzi SKO w Banku.

Image

Czytaj całość…
 
Dzień Płatności Bezgotówkowych PDF Drukuj

Image

"Dzień Płatności Bezgotówkowych" ma na celu promowanie wygodnych i bezpiecznych płatności bezgotówkowych, w szczególności zachęcenie do płacenia w tym dniu wyłącznie bez użycia gotówki. 

Płacenie przez internet, kartą czy telefonem to oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Dlatego zachęcamy jak najwięcej osób do czerpania korzyści z płacenia drogą elektroniczną i inspirowania do tego innych.

Klienci naszego Banku, którzy w dniach 16-20.10.2017 r. złożą pierwszy raz wniosek o kartę płatniczą lub bankowość internetową i dokonają min. jednej transakcji bezgotówkowej otrzymają drobny upominek – gadżet z logo Banku.

Czytaj całość…
 
Komunikat dla Klientów - e-Składka proste płatności z ZUS PDF Drukuj
Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację  o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.
Image
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 34 - 44 z 178
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne© 2019 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem