Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Mechanizm Podzielonej Płatności MPP (Split Payment) PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), Bank Spółdzielczy w Raciborzu dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN otworzył rachunek VAT.
Zgodnie z w/w Ustawą, otwarcie i prowadzenie rachunku VAT nie wymaga podpisania odrębnej umowy lub Aneksu do umowy. Ponadto informujemy, że z tytułu otwarcia i prowadzenia rachunku Vat, Bank nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji.
Numer NRB otwartego rachunku VAT oraz zasady i terminy informowania Klienta o saldzie rachunku VAT są dostępne w systemie bankowości elektronicznej eBO oraz w placówkach Banku.

Czytaj całość…
 
SP nr 3 w Raciborzu kolejny raz w gronie najlepszych PDF Drukuj
20.06.2018
Szkoła Podstawowa nr 3 w Raciborzu, prowadząca SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Raciborzu,  zajęła II miejsce w regionie katowickim w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc” dla klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Wygrała tym samym nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł oraz uzyskała dofinansowanie w wysokości 500 zł na cel na który zbierała pieniądze w ramach konkursu.
 
Image 
Czytaj całość…
 
Uczniowie ze szkoły w Mszanie na lekcji w Banku PDF Drukuj

18.06.2018

W dniu 18.06.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Mszanie z oddziałami gimnazjalnymi (klasa V podstawówki oraz  II i III gimnazjum) uczestniczyli w lekcji bankowości zorganizowanej przez Bank Spółdzielczy w Raciborzu.

Image 

Czytaj całość…
 
Rachunek VAT czyli Mechanizm Podzielonej Płatności (Split Payment) PDF Drukuj

 18.06.2018

Szanowni Państwo,

z dniem 01 lipca 2018 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r. poz.62) wprowadzająca Mechanizm Podzielonej Płatności (ang. Split Payment). Ustawa ta nakłada na banki m.in. obowiązek założenia do 30 czerwca 2018 r. każdemu Klientowi posiadającemu rachunek rozliczeniowy, nowego rodzaju rachunku bankowego tzw. rachunku VAT.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 56 - 66 z 220
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne

500+


Wniosek dostępny w Systemie bankowości internetowej EBO


© 2020 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem