Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Oferta pracy PDF Drukuj
Bank Spółdzielczy w Raciborzu 

Poszukuje pracownika na stanowisko

SPECJALISTY DS. KREDYTÓW

Czytaj całość…
 
Uruchomienie Javy dla Firefox od wersji 52 PDF Drukuj
 10.03.2017
Szanowni Państwo,
 
Informujemy, że w dniu 08.03.2017 producent udostępnił nową wersję 52 przeglądarki Firefox, w której została ograniczona możliwość uruchomienia apletów wymagających wtyczki Javy. Funkcjonalność ta jest (domyślnie) wyłączona, jednak producent umożliwia jej włączenie.
W przypadku chęci uruchomienia wtyczki Javy dla Firefox 52.pdf w załączeniu przedstawiamy sposób w jaki można to zrobić .
 
Komunikat dla Klientów bankowości korporacyjnej PDF Drukuj

 10.03.2017

Szanowni Państwo,

W bankowości korporacyjnej zostało wprowadzone nowe uprawnienie: Akceptowanie paczek. Zostało ono wprowadzone w celu umożliwienia zablokowania akceptacji paczek przelewów dla wybranych użytkowników. Domyślnie jest ono nieaktywne, w związku z czym, aby nadal móc akceptować paczki, w menu bankowości internetowej należy przejść do Konfiguracja -> Uprawnienia użytkowników oraz zaznaczyć Akceptowanie paczek i kliknąć Zapisz użytkownika. Czynność musi wykonać użytkownik z prawami administratora. Należy ją wykonać dla wszystkich użytkowników, którzy mają mieć możliwość akceptowania paczek w bankowości internetowej.

Przepraszamy za problemy jakie wynikły z tego powodu.

 
Ostrzeżenie przed atakiem phishingowym PDF Drukuj

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków  korzystających z bankowości elektronicznej przed przestępcami, którzy podszywając się pod znajomych z Facebooka wyłudzają dane do bankowości elektronicznej. Dane te służą następnie do kradzieży środków z rachunków klientów.

O mechanizmie działania oszustów można przeczytać na stronie ZBP .

 
Kolejne klasy na "Lekcji w Banku" PDF Drukuj

W dniach 16 i 22 lutego br. uczniowie klas IV-VI odwiedzili Bank Spółdzielczy w Raciborzu. Była to już kolejna wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu. Poprzednia lekcja dla młodszych klas odniosła swój mały sukces i teraz pozostałe klasy z niecierpliwością czekały - jak mówią uczniowie - na "super zajęcia".

Image 

Czytaj całość…
 
Brak działania SBI na przeglądarce Internet Explorer 8 PDF Drukuj

21.02.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa dalsze korzystanie z  Systemu Bankowości Internetowej (SBI) w przeglądarce Internet Explorer (IE) 8 dla Windows XP nie jest już możliwe. System Windows XP nie jest wspierany przez producenta zatem wykorzystywanie  Windows XP  do pracy w bankowości elektronicznej,  nawet przy korzystaniu z przeglądarek innych niż IE 8, np. Firefox, GG Chrome, nie jest zalecane.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 56 - 66 z 181
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne© 2019 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem