Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Ostrzeżenie przed atakiem phishingowym PDF Drukuj

Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich ostrzega klientów banków  korzystających z bankowości elektronicznej przed przestępcami, którzy podszywając się pod znajomych z Facebooka wyłudzają dane do bankowości elektronicznej. Dane te służą następnie do kradzieży środków z rachunków klientów.

O mechanizmie działania oszustów można przeczytać na stronie ZBP .

 
Kolejne klasy na "Lekcji w Banku" PDF Drukuj

W dniach 16 i 22 lutego br. uczniowie klas IV-VI odwiedzili Bank Spółdzielczy w Raciborzu. Była to już kolejna wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu. Poprzednia lekcja dla młodszych klas odniosła swój mały sukces i teraz pozostałe klasy z niecierpliwością czekały - jak mówią uczniowie - na "super zajęcia".

Image 

Czytaj całość…
 
Brak działania SBI na przeglądarce Internet Explorer 8 PDF Drukuj

21.02.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa dalsze korzystanie z  Systemu Bankowości Internetowej (SBI) w przeglądarce Internet Explorer (IE) 8 dla Windows XP nie jest już możliwe. System Windows XP nie jest wspierany przez producenta zatem wykorzystywanie  Windows XP  do pracy w bankowości elektronicznej,  nawet przy korzystaniu z przeglądarek innych niż IE 8, np. Firefox, GG Chrome, nie jest zalecane.

 
Bank kolejny raz wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy PDF Drukuj
16.01.2017 r.
Dobra wieloletnia współpraca pomiędzy raciborskim sztabem WOŚP, a pracownikami Banku Spółdzielczego w Raciborzu zaowocowała sprawnym liczeniem pieniędzy podczas 25. Finału WOŚP, który odbył się 15 stycznia 2017 r.
Image
Czytaj całość…
 
Uzupełnienie regulaminów (zmiany w prawie) PDF Drukuj
Dnia 10 stycznia 2017 roku wejdzie w życie ustawa o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz.U. z dnia 9 listopada, poz. 1823).
Zgodnie z ustawą do obowiązujących w Banku regulaminów rachunków bankowych dla osób fizycznych, kart debetowych i  kart kredytowych dodaliśmy adresy stron internetowych Rzecznika Finansowego i Arbitra Bankowego. Na stronach tych konsument znajdzie informacje o możliwości  rozstrzygania sporów z ich udziałem, w przypadku wyczerpania procedury reklamacyjnej i nieuznania decyzji o rozwiązaniu reklamacji.
Uzupełnione regulaminy rachunków bankowych dla osób fizycznych, kart debetowych i kart kredytowych będą obowiązywały od 10 stycznia 2017 r. i dostępne są w placówkach Banku.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 67 - 77 z 189
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne



© 2020 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem