Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Umowa międzyrządowa IGA PDF Drukuj
Informujemy, że z dniem 01.01.2015 r Bank nie przystąpił do Umowy międzyrządowej IGA, która została zawarta w związku z amerykańską ustawą FATCA, dotyczącą walki z unikaniem opodatkowania przez podatników będących rezydentami podatkowymi USA i posiadających inwestycje na zagranicznych rachunkach bankowych i inwestycyjnych.
 
Bank zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy PDF Drukuj

Racibórz 14.01.2015

Rok 2015 jest dla nas wyjątkowy, bo Jubileuszowy.
Bank obchodzi 115-lecie i gra z WOŚP już 10 lat!

 Image

Czytaj całość…
 
UZUPEŁNIENIE KOMUNIKATU DLA POSIADACZY KART PŁATNICZYCH PDF Drukuj
Uprzejmie informujmy, że Bank wprowadza od 1 lutego 2015 r dodatkowe zmiany wynikające z Rekomendacji KNF w następującym zakresie:
  • wprowadzenia zabezpieczenia 3D Secure, czyli sposobie potwierdzania transakcji internetowych, polegający na podaniu przez Posiadacza rachunku/Użytkownika karty Hasła 3D Secure (Visa – pod nazwą Verified by Visa; MasterCard – pod nazwą MasterCard SecureCode) otrzymanego na zdefiniowany w Banku numer telefonu komórkowego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia;
  • dodania limitu dla transakcji internetowych, który na dzień 1.02.2015r. będzie wyzerowany. W celu odblokowania płatności w Internecie, Posiadacz rachunku zobowiązany jest ustalić wysokość limitu transakcji internetowych dla wszystkich kart wydanych do rachunku bankowego za pośrednictwem Infolinii Grupy BPS SA lub bezpośrednio w placówce Banku oraz każdy Użytkownik karty powinien aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:
  • wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
  • podać numer PESEL – dla rezydentów, a w przypadku nierezydentów prosimy o kontakt z Infolinią grupy BPS SA w celu ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego;
  • wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:
  • aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
  • zmieniać kod PIN,
  • zastrzegać kartę.
 
O dodaniu kolejnych funkcjonalności w portalu będziemy Państwa informować na bieżąco.
Wierzymy, że proponowane zmiany przyczynią się do wzrostu Państwa zadowolenia z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomogą konsultanci Infolinii grupy BPS SA pod numerem 801 321 456 lub 86 215 50 00.


 
Przed nami kolejny finał akcji "Szlachetna Paczka" PDF Drukuj
12.12.2014
 
Finał „Szlachetnej Paczki” to wyjątkowy czas. Wtedy to wolontariusze i darczyńcy działają razem, jak przyjaciele niosący pomoc, a do rodzin w potrzebie dociera mądra pomoc, która przynosi nadzieję dając impuls do walki z biedą.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 170
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne© 2018 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem