Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Komunikat- zmiana oprocentowania depozytów PDF Drukuj

 14.01.2013

Informujemy, że z dniem  01.02.2014 r. nastąpi zmiana oprocentowania wkładów terminowych oraz rachunków oszczędnościowych KOD dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Wysokość oprocentowania podana jest w "Tabeli oprocentowania produktów bankowych".

 
Udział Banku w XXII Finale WOŚP PDF Drukuj

 14.01.2013

W niedzielę 13 stycznia br. nasz Bank wziął udział w XXII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanym pod hasłem: RATUNEK na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej  i godnej opieki medycznej seniorów.

Image 


Czytaj całość…
 
Szlachetna Paczka PDF Drukuj

09.12.2013

Za nami kolejny finał akcji SZLACHETNA PACZKA!

Cieszy nas, że Akcja „Szlachetna Paczka” po raz drugi miała swój finał na terenie Raciborza. Bank Spółdzielczy w Raciborzu kolejny raz uczestniczył w tej formie pomocy potrzebującym. Wspólnymi siłami zebraliśmy artykuły z listy potrzeb wskazanych przez wybraną Rodzinę. Wspierając naszą Rodzinę sami poczuliśmy satysfakcję z pracy, jaką wykonaliśmy i radość z prostego odruchu dzielenia się tym, co mamy.

 Image

 Na początku akcji lista ludzi potrzebujących wydawała się nam bardzo duża, ale dziś najbardziej buduje fakt, że wszystkie Rodziny z naszego terenu znalazły swojego darczyńcę!

 Image


 
Medal Złoty PDF Drukuj

09.12.2013

Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Raciborzu Pani Elżbieta Ceglarek odebrała Medal Złoty za Długoletnią Służbę.

Image 

Odznaczenie to nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej przyznawane za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

 

 
Zakończenie akcji "9 ton zakrętek" dla Kuby PDF Drukuj

Właśnie zakończyła się akcja charytatywna ”9 ton zakrętek” dla Kuby. Akcja polegała na zbiórce plastikowych zakrętek by pomóc Kubie zdobyć fundusze na nowy wózek!

Nasz Bank również postanowił wesprzeć akcję i przeprowadzić zbiórkę na terenie swoich placówek w Raciborzu, w Krzanowicach, w Pietrowicach Wielkich, w Kuźni Raciborskiej i w Kietrzu. Udało nam się zebrać 22 worki zakrętek. Liderem okazał się Oddział w Krzanowicach, który dzięki współpracy ze Szkołą Podstawową w Krzanowicach oraz w Borucinie, przekazał ponad połowę worków z zakrętkami.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom oraz Klientom za włączenie się do zbiórki, a Kubie i jego mamie życzymy powodzenia w zakończonej akcji.

Image

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 152
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie SBI

Zakupy-Planet Plus

   

Imieniny

23 Lutego 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Bądzimir, Damian,
Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma,
Seweryn
Do końca roku zostało 312 dni.

TalentowiSKO

JPK_VAT

e- Składka ZUS© 2018 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem