Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności
Aktualności
Brak działania SBI na przeglądarce Internet Explorer 8 PDF Drukuj

21.02.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż ze względów bezpieczeństwa dalsze korzystanie z  Systemu Bankowości Internetowej (SBI) w przeglądarce Internet Explorer (IE) 8 dla Windows XP nie jest już możliwe. System Windows XP nie jest wspierany przez producenta zatem wykorzystywanie  Windows XP  do pracy w bankowości elektronicznej,  nawet przy korzystaniu z przeglądarek innych niż IE 8, np. Firefox, GG Chrome, nie jest zalecane.

 
Bank kolejny raz wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy PDF Drukuj
16.01.2017 r.
Dobra wieloletnia współpraca pomiędzy raciborskim sztabem WOŚP, a pracownikami Banku Spółdzielczego w Raciborzu zaowocowała sprawnym liczeniem pieniędzy podczas 25. Finału WOŚP, który odbył się 15 stycznia 2017 r.
Image
Czytaj całość…
 
Uzupełnienie regulaminów (zmiany w prawie) PDF Drukuj
Dnia 10 stycznia 2017 roku wejdzie w życie ustawa o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz.U. z dnia 9 listopada, poz. 1823).
Zgodnie z ustawą do obowiązujących w Banku regulaminów rachunków bankowych dla osób fizycznych, kart debetowych i  kart kredytowych dodaliśmy adresy stron internetowych Rzecznika Finansowego i Arbitra Bankowego. Na stronach tych konsument znajdzie informacje o możliwości  rozstrzygania sporów z ich udziałem, w przypadku wyczerpania procedury reklamacyjnej i nieuznania decyzji o rozwiązaniu reklamacji.
Uzupełnione regulaminy rachunków bankowych dla osób fizycznych, kart debetowych i kart kredytowych będą obowiązywały od 10 stycznia 2017 r. i dostępne są w placówkach Banku.

 
Bank sponorem konkursu dla gimanzjalistów PDF Drukuj

 13.12.2016

Można powiedzieć, że niemal stało się tradycją, że Bank Spółdzielczy w Raciborzu wspiera młodzież w konkursie „Bezpieczne Rolnictwo Powiatu Raciborskiego”  organizowanym przez Powiat Raciborski, KRUS Racibórz, PIP w Katowicach oraz  Śląską Izbę Rolniczą w Katowicach.
Finał X edycji konkursu odbył się 13 grudnia br. na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Image 

Czytaj całość…
 
Bank przygotował "Szlachetną Paczkę" PDF Drukuj

 08.12.2016

Śmiało można powiedzieć, że pomaganie wciąga i łączy ludzi. Zatem nie mogło zabraknąć udziału Banku Spółdzielczego w Raciborzu w XVI edycji Szlachetnej Paczki.

Image 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 220
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne

500+


Wniosek dostępny w Systemie bankowości internetowej EBO


© 2020 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem