Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności arrow Bank na Konferencji i Eko-Wystawie w Pietrowicach Wielkich.
Bank na Konferencji i Eko-Wystawie w Pietrowicach Wielkich. PDF Drukuj
Konferencja ekologiczna poświęcona technologiom wspierającym walkę ze smogiem i zanieczyszczeniami atmosfery była okazją do zaprezentowania przez Bank Spółdzielczy w Raciborzu Kredytu Pro-EKO na inwestycje proekologiczne w budynkach i domach mieszkańców regionu. Wśród prelegentów konferencji był przedstawiciel Banku zachęcający wykonawców i inwestorów do współpracy w dziedzinie finansowania przedsięwzięć związanych z odnawialnymi źródłami energii.
 
 Image
 
Konferencja odbywała się w ramach XVII Eko-Wystawy w dniu 13 i 14 maja w Pietrowicach Wielkich, organizowanej przy współudziale Urzędu Gminy, Starostwa Powiatowego i WFOŚiGW w Katowicach. Jest największym i najważniejszym wydarzeniem ekologicznym powiatu raciborskiego.
W czasie Eko–Wystawy zaprezentowało się około 150 wystawców, głównie z branży kotłowej, solarnej, fotowoltaiki, ale także nowoczesnej stolarki okiennej i drzwiowej, wyposażenia domu, ogrodnictwa. Eko-Wystawa to miejsce spotkania się ludzi zainteresowanych ekologią,  którym nie jest obce dążenie do nowatorskich rozwiązań mając na uwadze dobro środowiska. Kredyt Pro-EKO skierowany jest właśnie do nich.
 
Image
 
Wśród wystawców było także stoisko Banku, na którym można było uzyskać informacje dotyczące nie tylko Kredytu Pro-EKO, ale także innych produktów bankowych zarówno kredytowych jak i depozytowych. Każdy zainteresowany otrzymał materiały reklamowe, które niewątpliwe zachęcały do zapoznania się z ofertą Banku. Nie zabrakło gadżetów i słodyczy głównie dla najmłodszych odwiedzających.
 
Image
 
 
zdjęcia: raciborz.com.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie SBI

Zakupy-Planet Plus

   

Imieniny

19 Czerwca 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Borzysław, Gerwazy,
Julianna, Odo,
Protazy, Sylweriusz
Do końca roku zostało 196 dni.

TalentowiSKO

JPK_VAT

e- Składka ZUS© 2018 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem