Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności arrow Bank sponsorem konkursu Bezpieczne Rolnictwo Powiatu Raciborskiego
Bank sponsorem konkursu Bezpieczne Rolnictwo Powiatu Raciborskiego PDF Drukuj

14.12.2017

W środę 13 grudnia br. na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbył się  X finał  konkursu dla gimnazjalistów „Bezpieczne Rolnictwo Powiatu Raciborskiego”.
Image

Tegoroczny jubileuszowy konkurs był już ostatnim zorganizowanym w tej formie. Uczestniczyło w nim 13 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu raciborskiego, z pośród których wyłoniono 47 uczestników etapu finałowego. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na 40 pytań z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Image 

W trakcie finału nie mogło zabraknąć Banku Spółdzielczego w Raciborzu, który w pełni nie tylko popiera ideę konkursu poruszającą tak ważną problematykę jak bezpieczeństwo w rolnictwie, ale jest również fundatorem nagród dla wyróżniających się uczniów zainteresowanych tą tematyką. W tym  roku Bank przekazał nagrody w postaci powerbanków i głośników mobilnych oraz komputerowych.

 Image

W ciągu 10 lat do konkursu „Bezpieczne Rolnictwo Powiatu Raciborskiego” przystąpiło 3397 uczniów! Organizatorami konkursu byli - Placówka Terenowa KRUS w Raciborzu, Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Śląska Izba Rolnicza w Katowicach, którzy już dziś myślą o nowej formule konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w środowisku wiejskim.

Image

zdjęcia: G.Nowak/Agencja Zamek

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne© 2019 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem