Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności arrow Eko-Wystawa z udziałem Banku Spółdzielczego w Raciborzu
Eko-Wystawa z udziałem Banku Spółdzielczego w Raciborzu PDF Drukuj

Eko-Wystawa to największe wydarzenie ekologiczne regionu, dlatego też nie mogło zabraknąć Banku Spółdzielczego w Raciborzu ze swoja ofertą kredytu Pro-Eko.

Image

W dniach 12-13 maja w Pietrowicach Wielkich odbywa się już XVIII edycja Eko-Wystawy Ciepło Przyjazne Środowisku, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Tradycyjnie otwarcie Eko-Wystawy poprzedziła konferencja ekologiczna. W tym roku pod hasłem “Smog – istota problemu, zagrożenia”. Mówiono mi.in. o potrzebie  współpracy pomiędzy z samorządami w walce ze smogiem oraz uświadamianiu  w tym temacie współmieszkańców.
Na zwiedzających czekało ponad 110 stoisk wystawców w branży budownictwo, ogrzewanie i wnętrza. Można było poznać nowinki technologiczne oraz produkty z zakresu systemów grzewczych, ale także uzyskać informację na temat  kredytowania przez Bank Spółdzielczy w Raciborzu zakupu i instalacji tych systemów. Na stoisku Banku oprócz bogatej oferty produktowej na odwiedzających czekały drobne gadżety i słodycze.
Eko- Wystawę uzupełnił bogaty program artystyczny. Gwiazdą wieczoru był zespół Zakopower.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne

500+


Wniosek dostępny w Systemie bankowości internetowej EBO


© 2020 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem