Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności arrow SP nr 3 w Raciborzu kolejny raz w gronie najlepszych
SP nr 3 w Raciborzu kolejny raz w gronie najlepszych PDF Drukuj
20.06.2018
Szkoła Podstawowa nr 3 w Raciborzu, prowadząca SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Raciborzu,  zajęła II miejsce w regionie katowickim w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc” dla klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych. Wygrała tym samym nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł oraz uzyskała dofinansowanie w wysokości 500 zł na cel na który zbierała pieniądze w ramach konkursu.
 
Image 

Uczniowie w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc” mieli za zadanie wykazać swoją działalność w SKO, ale przede wszystkim zorganizować zbiórkę pieniędzy na ważny społecznie cel. Uczniowie raciborskiej szkoły wraz z Akademią Fitness w Raciborzu zorganizowali imprezę „Latino Dance charytatywnie”, z której to dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację 3-letniego Mateuszka Giedę chorującego na raka mózgu.
W dniu 20.06.2018 r. pani wiceprezes Banku przekazała na ręce pani dyrektor szkoły oraz opiekuna SKO symboliczny czek oraz dyplomy. Bank przygotował również upominki dla dzieci w postaci zestawów kibica. 

Image


Image

Do tegorocznych zmagań konkursowych stanęło blisko 30 000 uczniów z całej Polski. W maju obradowały Komisje Regionalne, które z blisko 300 szkół wyłoniły laureatów na etapie regionu. I właśnie w tym gronie (region katowicki) znalazła się SP nr 3 w Raciborzu.
Serdecznie gratulujemy laureatom i przypominamy, iż we wrześniu ruszy kolejna, szósta już edycja Programu TalentowiSKO.
Już dziś zapraszamy do współpracy naszych zwycięzców, ale również i inne szkoły z terenu działania Banku.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne© 2019 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem