Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem


Aktualności arrow Aktualności arrow Czerwiec z bankiem spółdzielczym czyli banki spółdzielcze społecznie odpowiedzialne.
Czerwiec z bankiem spółdzielczym czyli banki spółdzielcze społecznie odpowiedzialne. PDF Drukuj

 Image

Zaangażowanie w życie społeczności lokalnych, pomoc i edukacja ekonomiczna oraz społeczna odpowiedzialność banków spółdzielczych – to tematy przewodnie tegorocznej edycji Święta Spółdzielczości Bankowej, wydarzenia organizowanego przez KZBS pod hasłem „Czerwiec z bankiem spółdzielczym”, do którego dołączył również Bank Spółdzielczy w Raciborzu .

W trakcie tegorocznej edycji wydarzenia zostaną przybliżone zagadnienia związane z udziałem banków spółdzielczych w programach pomocowych skierowanych do MŚP, wsparciem finansowym biznesu, w tym inwestycji ekologicznych, a także edukowaniem klientów w zakresie bankowości elektronicznej i cyberbezpieczeństwa.

Podczas „Czerwca z bankiem spółdzielczym” pod auspicjami KZBS odbędą się webinaria i konferencja on line dla klientów, spółdzielców i pracowników banków spółdzielczych. Zostaną także przygotowane publikacje, które zapoznają klientów banków spółdzielczych z działalnością edukacyjno-pomocową tych instytucji finansowych.
 
Wspominane powyżej materiały i publikacje będą Państwu udostępniane na naszej stronie internetowej.
 
Plan na kolejne 4 tygodnie
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rozmiar: + - normalny

MENU

IBAN / SWIFT

Zastrzegam.pl

DZ

BFG

Zakupy-Planet Plus

   

TalentowiSKO

Kartosfera

 

Data i czas

Logowanie eBO

Split Payment

 

JPK_VAT

e- Składka ZUS

Konto Przyjazne

500+


Wniosek dostępny w Systemie bankowości internetowej EBO


© 2020 Bank Spółdzielczy w Raciborzu - Bank Spółdzielczy Twoim Bankiem