Skip to main content
  • Aktualności
  • Wybierz kartę Mastercard z programem Bezcenne chwile

Wybierz kartę Mastercard z programem Bezcenne chwile

28-04-2021

Bezcenne Chwile od Mastercard już dostępne dla użytkowników kart debetowych Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS.

Program Bezcenne Chwile jest dostępny dla klientów, którzy posiadają kartę debetową Mastercard dla klientów indywidulanych.

bezcenne chwile

Każda płatność, zrealizowana kartą zarejestrowaną w programie, u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy na terenie Polski, automatycznie zasila konto uczestnika punktami, które można wymieniać na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika. Najwięcej punktów zyskuje się podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym tak popularne jak Carrefour, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD czy Empik.

W związku z obostrzeniami z powodu pandemii, Mastercard rozszerzył katalog nagród także o takie, które pozwalają rozwijać pasje bez wychodzenia z domu. Wśród nich można znaleźć m.in.: trening personalny online, lekcje tańca online z choreografami Egurrola Dance Studio, dostęp do spektakli teatralnych VOD, 30 dni dostępu do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, dostęp online do Preshow Party przed rozdaniem nagród BRITS AWARDS, warsztat kulinarny online prowadzony przez laureata programu MasterChef.

Promocja na start – za dokonanie przynajmniej jednej transakcji kartą zarejestrowaną w programie uczestnik otrzyma nagrodę w postaci punktów, które będzie mógł wykorzystać m.in. na voucher o wartości 50 zł do odbioru w katalogu nagród. Klienci mogą przystąpić do Bezcennych Chwil podczas wnioskowania o kartę w oddziale Banku. Promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich klientów indywidualnych i trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli nagród.

Najczęsciej zadawane pytania - sprawdź.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl i mojbank.pl/bezcenne-chwile