Skip to main content
  • RODO

RODO

Najważniejszym celem RODO jest wzmocnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych, które są gromadzone i przetwarzane przez firmy oraz instytucje prowadzące działalność na terenie Unii Europejskiej.
Popieramy wszystkie działania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych, transparentności w procesach przetwarzania danych, a także podnoszenie świadomości w tym zakresie.

Przydatne informacje

Co to jest RODO i od kiedy obowiązuje?
RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 
 
RODO obowiązuje od 25 maja 2018 r.
Administrator danych osobowych

Bank Spółdzielczy w Raciborzu z siedzibą przy ul. Klasztornej 3, 47-400 Racibórz, jest Administratorem Państwa danych osobowych (zwanym dalej „Administratorem”)

Inspektor Ochrony Danych

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod numerem telefonu 32/415-20-89 lub pisemnie na adres siedziby Banku wskazany powyżej