Skip to main content
  • Aktualności
  • Kumulacja korzyści dla Ciebie i Twojego dziecka!

Kumulacja korzyści dla Ciebie i Twojego dziecka!

14-05-2024

Nowa promocja Mastercard - Kumulacja korzyści. Zyskać mogą osoby, które założą konto osobiste z kartą płatniczą Mastercard, promocją objęte są także karty przeznaczone dla dzieci lub młodzieży. Nagrody wydawane są w formie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, wymienianych np. na e-vouchery do popularnych sklepów – zdobyć można łącznie nawet 420 zł na zakupy.

Chcąc skorzystać z promocyjnych benefitów należy aktywnie korzystać z nowej karty – wystarczy minimum 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie na łączną kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Płatności można robić kartą tradycyjną i tą w portfelu cyfrowym w smartfonie, zegarku lub opasce fitness. Liczą się także transakcje kartami przypiętymi do płatności abonamentowych (np. za serwisy VOD, czy te z muzyką).

Jeśli klient zdecyduje się również na kartę młodzieżową Mastercard dla swojego dziecka korzyści na jego koncie w programie Mastercard Bezcenne Chwile będą się kumulować. Aktywne płatności kartą młodzieżową premiowane są dodatkowymi punktami. W każdym z kolejnych 6 miesięcy można zdobyć 1600 punktów (równowartość 20 zł) pod warunkiem wykonania minimum 5 transakcji na łączną kwotę nie mniejszą niż 100 zł. Punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile klient może wymienić na e-vouchery lub karty podarunkowe dla swojego podopiecznego. Wybór nagród jest bardzo szeroki.

W promocji „Kumulacja korzyści” biorą udział wszystkie karty Mastercard, o które klienci zawnioskują do 31 lipca 2024 roku.

Poznaj szczegóły promocji.